ניקיון חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה מחיר ואיך זה עובד?

בשנים האחרונות אפשר לראות לא מעט גורדי שחקים בכל הערים בישראל. זה לא משנה אם מדובר על גורדי שחקים שמיועדים למשרדים או למגורים כי בכל מקרה תמיד עולה אותה השאלה: איך אפשר לנקות חלונות בקומות גבוהות כל כך? ניקוי חלונות זו באופן כללי לא משימה פשוטה אך זה הולך ונהיה עוד יותר מורכב אם מדברים על ניקיון בגובה. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם לא לגמרי יודעים איך להתמודד עם המשימה הזאת בבניין שבו נמצא המשרד שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שהפתרון הוא כמובן להזמין ניקוי חלונות מקצועי.

מה צריך לבדוק כשמזמינים שירות ניקוי חלונות בגובה?

יש מספר פרטים שאתם חייבים לברר לפני שאתם מזמינים שירות כזה מחברה כזו אחרת, כמו לדוגמה:

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

  1. האם לחברה המקצועית יש את כל האישורים והביטוחים כדי להתמודד עם משימה זאת?

  2. האם אנשי הצוות והניקיון של החברה המקצועית למדו את התחום ומנוסים בו?

  3. באיזה חומרי ניקוי נעשה שימוש?

בנוסף לכך כדאי גם לבדוק איך בדיוק יגיעו המנקים לגובה: האם על ידי מנוף או על ידי מכונות הרמה שונות? יש לברר את כל הפרטים האלה כי אין שום סיבה שתזמינו היום שירות מחברה שבסופו של דבר לא תיתן לכם תוצאה טובה. מבחינת חומרי הניקוי תמיד עדיף יהיה להזמין חברות שאומנם מנקות בצורה מושלמת אך עדיף שאלה יהיו חומרי ניקוי כמה שיותר ידידותיים לסביבה.

כמה עולה שירות בתחום הזה?

אין אדם שרוצה להזמין שירותי ניקוי חלונות בבית או ניקוי חלונות משרדים ולא רוצה לדעת גם לאיזו הוצאה כלכלית הוא נכנס. זה נכון בין אם אתם משלמים לבד על השירות ובין אם אתם מתחלקים עם כל האנשים שיש להם נכסים בבניין ולכן כדאי לעשות השוואת מחירים. לכל מקום חברה מקצועית שעוסקת עם ניקוי חלונות בגובה מחיר התעריפים משתנים ומכל חברה תוכלו לקבל הצעת מחיר שונה. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שכדאי לכם לבקש הצעת מחיר מכמה חברות שונות. שימו לב שהיום חברות הניקיון מציעות לכם גם לעשות מנוי, מה שבדרך כלל יוביל להוזלת מחירים כך שבהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון ולבדוק את האפשרות הזאת.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *