ניקוי חלנות הנמשרד | ניקוי חלונות לעסקים | HD Windows

מדוע חשוב לנקות גם את חלונות המשרד?

 

 

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

ישנם המון אנשים המעידים כי הם נמצאים יותר במשרד שלהם מאשר בבית הפרטי שלהם. ואכן, אורח החיים המודרני מביא לכך שהמון אנשים משקיעים זמן רב בטיפוח הקריירה שלהם במקום העבודה, מה שאומר שגם חשוב להבטיח להם סביבת עבודה נעימה, מזמינה ונקיה.

סביר מאד להניח כי כבעלי עסקים, אתם משקיעים לא מעט בטיפוח המשרד, בדגש על הניקיון שלו. עם זאת, האם פעם השקעתם מחשבה בניקוי חלונות המשרד? מאחר ומדובר על ניקיון ספציפי שיש לבצע, בין היתר מאחר ולעתים יש קושי בגישה אליהם, הם צוברים לאורך שנים כמויות אדירות של אבק. חשוב שגם אתם תדעו כי יש לנקות גם את חלונות המשרד!

הנוף של העובדים שלכם: בהיר או מאובק?

ראשית, ניקיון החלונות משפיע באופן ישיר על איכות יום העבודה של העובדים שלכם. כידוע, דרך החלונות חודר האור אל החלל, כאשר כמויות גדולות של אבק יכולות לפגוע באיכות כניסת האור. ככל שעובר הזמן, כמויות האבק נצברות, כך שגם הלכלוך הופך עיקש יותר וקשה יותר להסרה. תנו גם לעובדים שלכם להביט החוצה דרך חלון נקי המעניק תצפית בהירה!

איך אתם משתקפים כלפי חוץ?

אל המשרד שלכם מגיעים בכל יום לא מעט אנשי עסקים, קולגות למקצוע, עובדים שלכם, לקוחות ואפילו יזמים. רושם ראשוני לא ניתן לתקן – כך שחשוב לכם להצטיין בכל פרמטר ופרמטר בפגישה. עליכם לדעת כי הרושם הנוצר עליכם אינו מתחיל עם כניסת האורחים אל המשרד, אלא שהוא מתחיל הרבה לפני כן.

המשרד שלכם הוא תעודת הזהות שלכם – הוא המקום בו אתם מארחים אנשים חשובים וחותמים על עסקאות. באיזה חדר ישיבות תרצו אתם לארח את אותם האורחים: במשרד עם חלונות מאובקים ומלוכלכים, או במשרד עם חלונות נקיים המאפשרים חדירה אידיאלית של אור ונוף מרהיב הנשקף מהחלון? היופי חבוי בדברים הקטנים, עליכם לזכור זאת. מה שבטוח הוא שחלון מלוכלך לא יאיר אתכם באור חיובי…

האתגר שבעבודה על הגובה

ואכן, ניקיון החלונות אמנם יותר מורכב, אך אין זה אומר שהוא לא אפשרי. בכדי להבטיח כי החלונות שלכם יהיו נקיים, עליכם לעבוד אל מול חברה המתמחה בניקיון חלונות. עבודת ניקיון זו מאתגרת יותר מאחר והיא מבוססת על עבודה על הגובה – כך שהמון פעמים המנקים מסתייעים בשיטת הסנפלינג בכדי לנקות את החלונות בצורה היסודית ביותר.

ואל תשכחו גם לנקות את המשרד שלכם!

שירותי ניקיון אינם רלוונטים אך ורק לחלונות המשרד, אלא למשרד כולו! ישנו קשר ישיר בין שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה שלהם ובין רמת התחזוק של המשרד. דאגו גם אתם לסביבת עבודה מטופחת, מבושמת ונקיה! עובד מרוצה יהיה עובד טוב יותר, תוך שהוא שיהיה שגריר טוב יותר שלכם! את המשרד יש לתחזק ולנקות על בסיס יומי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *