ניקוי חלונות הזזה – 10 טיפים הכי אפקטיביים

אם יש לכם חלונות הזזה בבית ואתם רוצים לנקות אותם כמו שצריך מבלי לעגל פינות, תוכלו להשתמש ב10 הטיפים הללו על מנת לעבוד בצורה נכונה, לשמור על החלונות, התריסים והמסילות וכן גם לעבוד בצורה נקייה ומסודרת. ישנם סוגים רבים של חלונות לבית וחלונות הזזה הוא חלונות הנפתחים בהזזה ימינה/שמאלה ובדרך כלל כוללים תריסים, חלונות זכוכית ולרוב גם שכבה נוספת של רשת.

#1 – עבדו לפי הסדר:

עבודה מסודרת חשובה בכל דבר וכן גם בניקיון חלונות. ניקוי חלונות הזזה מתחיל מפירוק החלונות, התריסים והרשתות. כדאי להתחיל מניקוי המסילות ואז לנקות אחד אחרי השני את יתר חלקי החנות ולהרכיב אותם לאחר שהתייבשו. יש כאלה שיעדיפו לנקות את החלקים האחרים תחילה ובזמן שהם מתייבשים לנקות את המסילות.

#2 – נקו לעתים קרובות:

ניקוי חלונות הזזה היא משימה מעט מתישה יותר מאשר חלונות זכוכית קבועים שאפשר לנקות פשוט משני הצדדים ובזה נגמר הסיפור. חלונות הזזה דורשים להוציא כמה חלקי חלון, לנקות היטב את המסילות וכל אחד מחלקי החלון, לתת להם להתייבש ולהחזיר אותם. לא מסובך אבל גם לא משהו שאנו רוצים לנקות כל שבוע. למרות זאת, כדאי לשמור על ניקיון החלונות לעתים קרובות לפחות באופן חלקי על מנת לשמור מפני הצטברות של אבק ולכלוך וניקיון יסודי יותר לעשות אחת לכמה חודשים.

#3 – הכינו מראש את הכלים הדרושים לכם:

על מנת לא להגיע למצב שאתם מחפשים כלי מסוים באמצע העבודה. כמו כן אם אתם יודעים שתצטרכו את הכלים הללו באופן קבוע בכל פעם שתרצו לנקות את החלונות אז כדאי שבמזווה או ארון הכלים שלכם יהיו גם כלים המיועדים לניקוי חלונות – כמו מוט מגב למשל או ספוג מיוחד לניקוי חלונות.

#4 – הימנעו משריטות:

אל תשתמשו בעיתונים או חפצים חדים לניקוי החלונות/מסילות. כמובן שאסור להשתמש בסקוץ' לניקוי הזכוכיות. השתמשו בנייר סופג ו/או מטלית מתאימה לניקוי החלונות וייבוש שלהם לאחר מכן.

#5 – שימו לב שאתם לא פוגעים ברהיטים/מכשירי חשמל:

ישנם אנשים שכדי לנקות את החלונות בבית מתיזים עם הצינור לכל עבר ושוכחים שיש ריהוט ומכשירי חשמל.

#6 – נקו את המסילות בחכמה:

השתמשו בכלים שתוכלו למצוא אפילו בבית כדי לנקות את המסילות: סכין מלופפת במגבת לחה, קיסם אוזניים רטוב אם מדובר במסילה ממש צרה וכמובן אפשר להשתמש גם במברשת שיניים לניקוי לכלוכים מעט קשים יותר.

#7 – השתמשו במים וסבון:

השתדלו לא לעשות שימוש בחומרים כימיים שלא יזיקו לידיים שלכם או למסילות ויגרמו לדהייה של צבע/קילופים של המסילות. השתמשו במים וסבון זה אמור להספיק.

#8 – שטיפת הרשתות:

שמירה על הרשתות נקיות מאבק זה חלק בלתי נפרד מניקוי חלונות הזזה.

#9 – הניחו עיתונים:

על מנת לשמור על סביבת עבודה נקייה כאשר אתם מעיפים אבק ולכלוך מהמסילות או מים שייזלו מהתריסים/חלונות שאתם מנקים.

#10 – מוט ניקיון:

כדי לשדרג את העבודה על ידי מוט ניקיון פשוט שניתן לרכוש בחנויות כלי בית שמצד אחד יש לו מגב ומצד שני ספוג שאפשר לנקות אתו את חלונות הזכוכית ללא חשש.

כל הטיפים נכתבו מאת HD WINDOWS – חברה לניקוי חלונות יעילה ומקצועית

סכין לניקוי חלונות

החלונות שלנו צוברים אבק ולכלוך. המגע התמידי שלהם עם החוץ, יוצר שכבות של אבק, מים (טיפות גשם או מי ממטרות, שהתמזגו עם כתמי האבק), לכלוך כללי ושאר חומרים (לעיתים תעשיתיים) המצויים באוויר. במקרים בהם תחזוקת החלון אינה רציפה (ניקוי תקופתי בתדירות גבוהה יחסית), עשויים להצטבר בו כתמי לכלוך דביקים ועקשנים במיוחד, המצריכים טיפול בהתאם. אחד הסממנים לכך הם כתמי לכלוך כהים שאינם יורדים בשטיפה או הברקה רגילים. מסוג הכתמים שמגב הברקה – מקצועי ככל שיהיה – לא יצליח להסיר ממשטח החלון. במקרים שכאלה נהוג להיעזר בסכיני ניקוי למשטחי חלון. סכינים מיוחדות המותאמות למשטחי זכוכית ומחוברות למוט תפעול, באמצעותו ניתן להגיע לכל פינה, גם במשטחים חלון גבוהים או גדולים מהרגיל.

לנקות ללא שריטות

גם במקרים של שיפוץ דירה למשל, ייתכן וחלונות מסוימים בביתכם צברו שאריות סיד, בטון, רובה, כתמי שפכטל, צבע ושאר חומרים שאינם פשוטים להסרה. גם כאן, סכין חלון מקצועית תעשה את ההבדל, אך לא רק. מדוע לא רק? כי גם באם תקבלו לידיכם סכין שכזאת, תזדקקו למיומנות ומקצועיות בכל הקשור לתפעול שלה. שימוש לא מקצועי דיו בסכין חלונות, עלול להוביל למצב של הסרת הכתם / חומר הטורדני, אך במחיר של יצירת שריטות על משטח החלון. שריטות שיפגמו במראה החלון לצמיתות. לא חבל? בוודאי שכן. לכן, חשוב מאוד להפקיד את המלאכה בידיו של מנקה חלונות מקצועי, שיוכל להיפטר מכתמי החומר בצורה חלקה ונקיה, תוך שמירה על מצב החלון עצמו ועל שלמותו. במקרים של כתמי חלון עקשניים במיוחד, יש לתפעל את הסכין מספר רב של פעמים תוך החלפה תדירה של הלהב לשמירה על חדות אופטימלית כל משך העבודה. סכין לא חדה דיה, לא תאפשר תוצאות מספיק טובות.

טכניקות שונות

ישנן טכניקות שונות לשימוש בסכין לניקוי חלונות. בצורה ישרה או מעגלית, בחיתוכים ארוכים או קצרים, בשבירת תחתית הכתם הטורדני או הסרתו בחיתוכים קטנים. השיטות מגוונות בהתאם לסוגי החומרים והכתמים. כל זאת תוך שימת דגש מיוחדת על שמירת משטח הזכוכית ללא שריטות או חבלות. על התוצאה להיות מקיפה ונקיה מפגיעות.

אולי יעניין אותך גם:

סוגי סכינים

ישנם לא מעט סוגים של סכינים לניקוי חלונות, חלקן מקצועיות יותר וחלקן פחות. הסכינים האיכותיות אינן זולות בד"כ. סיבה נוספת להיעזר באיש מקצוע מיומן שיחסוך עבורכם את ההשקעה בציוד ואת ההתמודדות עם תפעולו. מנקה מקצועי יידע כיצד להשתמש בסכין מסוג זה, ולהביא תוצאות ניקיון מקיפות. אנו "מבריק החלונות" דואגים לצייד את אנשי הצוות שלנו בעזרים המקצועיים והאיכותיים ביותר. איש מקצוע מיומן + כלי עזר איכותיים, יובילו לתוצאה מושלמת. מטרתנו היא שתהיו מרוצים ומסופקים מהתוצאה, ושתקראו לנו שוב. שתרגישו שמצאתם את המקום שלכם לטיפול בחלונות הבית / המשרד, לשביעות רצונכם (ושביעות רצון המבקרים אצלכם).

מדוע חשוב לנקות גם את חלונות המשרד?

 

 

ישנם המון אנשים המעידים כי הם נמצאים יותר במשרד שלהם מאשר בבית הפרטי שלהם. ואכן, אורח החיים המודרני מביא לכך שהמון אנשים משקיעים זמן רב בטיפוח הקריירה שלהם במקום העבודה, מה שאומר שגם חשוב להבטיח להם סביבת עבודה נעימה, מזמינה ונקיה.

סביר מאד להניח כי כבעלי עסקים, אתם משקיעים לא מעט בטיפוח המשרד, בדגש על הניקיון שלו. עם זאת, האם פעם השקעתם מחשבה בניקוי חלונות המשרד? מאחר ומדובר על ניקיון ספציפי שיש לבצע, בין היתר מאחר ולעתים יש קושי בגישה אליהם, הם צוברים לאורך שנים כמויות אדירות של אבק. חשוב שגם אתם תדעו כי יש לנקות גם את חלונות המשרד!

הנוף של העובדים שלכם: בהיר או מאובק?

ראשית, ניקיון החלונות משפיע באופן ישיר על איכות יום העבודה של העובדים שלכם. כידוע, דרך החלונות חודר האור אל החלל, כאשר כמויות גדולות של אבק יכולות לפגוע באיכות כניסת האור. ככל שעובר הזמן, כמויות האבק נצברות, כך שגם הלכלוך הופך עיקש יותר וקשה יותר להסרה. תנו גם לעובדים שלכם להביט החוצה דרך חלון נקי המעניק תצפית בהירה!

איך אתם משתקפים כלפי חוץ?

אל המשרד שלכם מגיעים בכל יום לא מעט אנשי עסקים, קולגות למקצוע, עובדים שלכם, לקוחות ואפילו יזמים. רושם ראשוני לא ניתן לתקן – כך שחשוב לכם להצטיין בכל פרמטר ופרמטר בפגישה. עליכם לדעת כי הרושם הנוצר עליכם אינו מתחיל עם כניסת האורחים אל המשרד, אלא שהוא מתחיל הרבה לפני כן.

המשרד שלכם הוא תעודת הזהות שלכם – הוא המקום בו אתם מארחים אנשים חשובים וחותמים על עסקאות. באיזה חדר ישיבות תרצו אתם לארח את אותם האורחים: במשרד עם חלונות מאובקים ומלוכלכים, או במשרד עם חלונות נקיים המאפשרים חדירה אידיאלית של אור ונוף מרהיב הנשקף מהחלון? היופי חבוי בדברים הקטנים, עליכם לזכור זאת. מה שבטוח הוא שחלון מלוכלך לא יאיר אתכם באור חיובי…

האתגר שבעבודה על הגובה

ואכן, ניקיון החלונות אמנם יותר מורכב, אך אין זה אומר שהוא לא אפשרי. בכדי להבטיח כי החלונות שלכם יהיו נקיים, עליכם לעבוד אל מול חברה המתמחה בניקיון חלונות. עבודת ניקיון זו מאתגרת יותר מאחר והיא מבוססת על עבודה על הגובה – כך שהמון פעמים המנקים מסתייעים בשיטת הסנפלינג בכדי לנקות את החלונות בצורה היסודית ביותר.

ואל תשכחו גם לנקות את המשרד שלכם!

שירותי ניקיון אינם רלוונטים אך ורק לחלונות המשרד, אלא למשרד כולו! ישנו קשר ישיר בין שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה שלהם ובין רמת התחזוק של המשרד. דאגו גם אתם לסביבת עבודה מטופחת, מבושמת ונקיה! עובד מרוצה יהיה עובד טוב יותר, תוך שהוא שיהיה שגריר טוב יותר שלכם! את המשרד יש לתחזק ולנקות על בסיס יומי.

ניקוי חלונות לאחר שיפוץ בפתח תקווה

 

עבודות שיפוצים יכולות להשאיר כל בעל דירה קרוב לייאוש: לכלוך, אבק, לעיתים אפילו פגיעה של ממש במרצפות או חלונות, שניקוי שלהם עלול לגזול זמן רב. איך אם ככה ניתן למזער נזקים?

עבודות שיפוצים, מטבעם, יוצרות כמויות לא מבוטלות של אבק ופסולת בניין. במיוחד בעיר כמו פתח תקווה, שהיא עיר ותיקה, יש הרבה דירות שבהן יש לבצע שיפוצים מקיפים כדי להתאים אותן לסטנדרטים מודרניים.

הכלל הראשון איש מקצוע טוב ואמין לביצוע עבודות שיפוצים.

בעל מקצוע כזה ישאיר אחריו דירה יחסית נקייה, עם מינימום אפשרי של פסולת בניין ושאריות צבע או טיח על משטחים כאלה או אחרים. אבל שום שיפוצניק – גם לא הטוב ביותר – לא יעמוד ויבריק לכם את החלונות.

איך מנקים חלונות אחרי שיפוץ?

  1. ראשית חוכמה, הוציאו את החלונות מהמסגרות שלהם והניחו אותם במקום בטוח ובצורה שבה תדעו בביטחון מלא איזה חלון שייך לאיזו מסגרת.

כן, אנחנו יודעים שכל החלונות בבית נראים כאילו הם באותה מידה, אבל לא כך: מתקיני חלונות תמיד מבצעים התאמות נקודתיות בין חלונות למסגרת ונוצרים זוגות ייחודיים של אלה.

  1. בעזרת מטלית יבשה ושואב אבק, נקו את המסגרות, את המסילות ואת הצירים השונים. הרחיקו שאריות טיח וצבע, פרורי שליכט או אבן או כל דבר אחר שעלול חסום תנועה חלקה של החלונות במסילות שלהם.
  2. לאחר מכן, נקו את המסגרות בסמרטוט לח או בחומר ובצורה בהתאם להוראות יצרן האלומיניום או החומר ממנו עשויה המסגרת.
  3. נקו את הזכוכית עצמה: השתמשו בחומר ניקוי עדין ככל האפשר להברקת החלון ובסמרטוטים נקיים ויבשים ככל האפשר. הקפידו מאוד שהסמרטוט לא יהיה מלוכלך בחומר שומני.
  4. את החלון מצידו הפנימי נקו בכיוון מעלה-מטה, ואת החלון מצידו החיצוני – בתנועה מימין לשמאל.

למה? כיון שכך תוכלו לראות בצורה הטובה ביותר אם החלון אכן מבריק ונקי.

מה עושים עם חלונות כבדים או גדולים במיוחד?

מנקי חלונות מקצועיים עובדים לעיתים בגובה, ומנקים את החלונות מבחוץ, כאשר הם סגורים במלואם.

אם הם לא יכולים לעשות את זה, הם תופסים את החלונות בעזרת מתפסי ואקום מיוחדים, מוציאים את החלונות ומעמידים אותם על מעמדים מיוחדים. בצורה כזו הם יכולים להוציא ולהחזיר את החלונות למקומם יחסית בקלות, ובזמן קצר.

האם כדאי להזמין בעלי מקצוע לניקוי חלונות, לאחר שיפוץ?

אנחנו ממליצים על כך כמובן: ייתכן והחלונות יהיו מכוסים או מותזים בחומרי בניין או צבע, או שבמסילות החלונות יהיו שאריות של חומרי בניין. את אלה חשוב מאוד לנקות או לסלק באמצעים הנכונים או להשתמש בממסים נכונים, כדי למנוע פגיעה בצבע הקירות או בחלונות עצמם.

 

ניקוי חלונות בחומץ – כל היתרונות

ניקוי חלונות בבתים פרטיים אינו עניין של מה בכך. היצע החומרים גדול, עזרי הניכוי רבים, ההמלצות מגוונות ועלינו להחליט על הדרך הטובה, היעילה והמתאימה ביותר עבורנו. בתוך ההיצע הרחב הקיים כיום בתחום, עלינו להשכיל עשות את הבחירה הנכונה, על פי תפיסת עולמנו והתוצאות המתקבלות בשטח. חומרים על בסיס סיליקון? מריחת וקס? תרסיסים על בסיס אלכוהול? ושלל פתרונות נוספים ומגוונים.
אלא שלצד כל המגוון הקיים, ישנם חומרים המצויים כמעט בכל בית, היכולים לתרום רבות לקבלת תוצאה טובה לא פחות בכל הקשור לחלונות נקיים ובוהקים, ואכן ללא הוצאות כספיות יקרות או שימוש בחומרים שאינם בריאים לנו ולסביבתנו.

ניקוי חלונות בחומץ מהווה פתרון יעיל וזמין


אחד החומרים הללו הוא החומץ. אותו נוזל המצוי לרוב לצרכי מטבח (טיבול, שימור מזון, ואפילו שתיה), הינו מקור טוב ומהימן לניקיון והברקת חלונות הדירה או המשרד. החומרים ממנו עשוי החומץ הינם טבעיים וידידותיים לסביבה, ועדיפים בהרבה על חומרים כימיים שונים העלולים לחדור אל כלי הנשימה שלנו. כמו כן, מדובר בחומר זול, זמין, נגיש והכי חשוב: בעל תוצאות משביעות רצון.
מדובר בנוזל המיוצר מחימצון אתנול (תרכובת אורגנית ממשפחת הכוהל), הנמצא בבירה, יין, שיכר תפוחים ומרבית הנוזלים המכילים אלכוהול, ואחוז נוסף של תרכובות אורגניות נוספות, כגון חומצה אצטית, חומצה אתנואית ועוד.

מתכון מנצח


אז הבנו שאיננו צריכים לסכן עצמנו בחומרים כימיים כלשהם כדי לנקות ולהבריק את חלונות הבית או המשרד. לצורך יצירת תמיסה אורגנית יעילה, פשוט ערבבו חומץ ומים ביחס שווה בבקבוק תרסיס ריק וגשו לעבודה. באם תרצו להוסיף לו גם ניחוח נעים, הוסיפו לתמיסה כמה טיפות מיץ לימון.
מתכון נוסף: שתי כוסות מים, רבע כוס חומץ וחצי כוס סבון נוזלי. בשתי הדרכים אמורה להתקבל תמיסה שתביא תוצאות מעולות, הן לבריאותנו והן לחלונות הזכוכית שסביבנו. גם בהיבט הכלכלי מדובר בחיסכון לא קטן לעומת החומרים התעשייתיים והלא זולים בחלקם.
לאחר הכנת התמיסה, רססו אותה על הזכוכית המבוקשת, המתינו מספר שניות בכדי לאפשר לחומר להמיס את הלכלוך או שכבות האבק שהצטברו על המשטח, ונגבו באמצעות מטלית רכה בתנועות סיבוביות ועדינות. התוצאה שתתקבל אמורה להיות מצויינת.
בנוסף לכל זאת, יתרונותיו של ניקוי חלונות בחומץ רבים ומגוונים אף יותר לשימושים שונים ברחבי הבית.

אולי יעניין אותך גם

חומר רב תכליתי

לצד יתרונות החומץ בניקוי והברקת חלונות או משטחי זכוכית, ניתן להשתמש בו בין השאר גם לפתיחת סתימות במגהץ, ניקוי מדיח הכלים, חיטוי מברשות שיניים או מסנן המזגן, נטרול ריחות לא נעימים מרהיטים, ריענון המקרר, הרחקת חרקים, הדברת עשבים שוטים ממרצפות החצר ואף האצת החלמה מפצעים שטחיים.
חומר ידידותי ורב תכליתי, המגלם בתוכו עולם שלם של פתרונות. בשורה התחתונה: חומר ידידותי, יעיל, זול ומומלץ עד מאוד. לסיכום: הפתרון האולטימטיבי לניקוי והברקת חלונות מצוי בקרבתכם וכל שנותר הוא להשתמש בו.

ניקוי חלונות מרפסת שמש

בסוף יום העבודה ובעיקר בסופי השבוע כשיש לכם זמן פנוי, אתם אוהבים לבלות במרפסת השמש שלכם. מטבע הדברים, ישיבה במרפסת נקייה נעימה יותר, בעוד ישיבה במרפסת מלוכלכת פוגעת בחוויה שלכם. רבים יעידו כי קל יחסית לשמר שגרת תחזוק ניקיון בכל הקשור לרצפת המרפסת, אך מה קורה כשעליכם לנקות את חלונות מרפסת השמש? המבנה של החלון, שחלקו נמצא בתוך המרפסת וחלק נוסף מחוצה לה, מקשה על רבים לנקות את החלונות בצורה אידיאלית. התוצאה? צד אחד של החלון נקי, ואילו הצד החיצוני נותר מלוכלך.

הגישה אל החלק החיצוני של החלון אינה פשוטה, ובמידה רבה אף מסוכנת. לטובת ניקיון חלונות המרפסת חשוב לעבוד עם חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בניקיון חלונות, בין היתר גם בעבודה בגובה. ניקוי חלונות המרפסת כולל הסרה יסודית של כל סוגי הכתמים. הפכו גם אתם את השהות שלכם במרפסת לנעימה יותר!

לא צריך עוד להסתיר את החלון – מנקים אותו!

כמויות האבק האדירות שמצטברות על חלון המרפסת גורמות לפגיעה חזותית משמעותית. מאחר והחלונות במרפסת לרוב מזכוכית שקופה, ניתן לראות בקלות כל גרגיר אבק וכל לכלוך שנדבק. כך, המון אנשים החליטו לוותר על נראות הזכוכית המרשימה, ולכסות אותה בחיפויים שונים במטרה שיספגו את האבק ולא החלונות. בסופו של דבר, גם כיסוי הזכוכית בחיפויים, יוטות או צמחים, לא מעניק לכם פטור מהאבק ומלכלוכים אחרים. הנראות הטבעית ביותר למרפסת שלכם מבוססת על חלונות הזכוכית המעניקים לכם את האפשרות ליהנות מתצפית נרחבת אל הנוף הנשקף. עבודת ניקוי לחלונות המרפסת, בעיקר לאחר זמן רב שלא ניקו אותם, תשיב את הנראות הקורנת והחיונית שלהם אל המרפסת שלכם.

תנו לאור לחדור גם אל מרפסת השמש

הפגיעה החמורה בנראות החלונות היא בעיקר זו המביאה רבים לנקות את החלונות באמצעות חברה מקצועית. עם זאת, דעו כי המוטיבציה שלכם יכולה להיות גדולה עוד יותר לנקות את חלונות המרפסת, זאת מאחר ושכבות רבות של אבק יכולות פשוט לגרום לכך שהאור לא יצליח לחדור אל המרפסת. ישראל היא מדינה שנהנית לאורך השנה מנוכחות השמש, כך שתוכלו ליהנות מאור טבעי! היתרון הגדול הזה יכול שלא לבוא לידי ביטוי במרפסת הפרטית שלכם כל עוד החלונות מלוכלכים. מרפסת השמש שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית – דאגו גם לה עם ניקיון חלונות המרפסת!

שוברים את המיתוס: החלונות לא מתלכלכים רק בחורף

האם שירות ניקיון לחלונות המרפסת רלוונטי רק לאחר החורף? חד משמעית: לא. רבים סבורים כי חלונות המרפסת מתלכלכים רק בעונת החורף המאופיינת בגשמים, היוצרים שכבות בוץ עם האבק. אם יש משהו שאין לו עונה ואינו תלוי בדבר הוא האבק, כך שתוכלו בעצמכם לראות איך משבוע לשבוע החלונות הופכים מאובקים יותר, ללא כל קשר לעונה בשנה. זיכרו כי חלונות המרפסת חשופים לא רק לאבק, אלא גם לצואת יונים שגם היא נחשבת ככתם שכיח על חלונות המרפסת.

עבודה בגובה אינה משחק ילדים

איש לא מפקפק בכישורי הניקיון שלכם! עם זאת, ניקיון חלונות המרפסת לא דורש אך ורק הבנה בחומרי הניקוי ובהתאמתם לסוג החלון שיש לכם במרפסת, אלא שהוא דורש גם במיומנות בטכניקה ייחודית: עבודה בגובה. המון פעמים, על מנת לנקות את החלק החיצוני של החלון, על המנקים יהיה לעבוד באמצעות סנפלינג ולעתים גם באמצעות מנוף. השאירו את עצמכם בטוחים בסביבה המוכרת לכם, ואת עבודת הניקיון הסבוכה יבצע עבורכם צוות מקצועי ומיומן דוגמת הצוות של HD windows.

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ

כשאתם חושבים על שיפוץ הבית שלכם, אתם חושבים בעיקר על התוצר הסופי: בית משופץ ומחודש שהודות לו תוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. עם זאת, הדרך אל התוצר המוגמר עוברת בעבודות שיפוץ נרחבות, שחלקן הגדול גם גורם ללכלוך רב ברחבי הבית. כל עוד מדובר על שגרת תחזוק פשוטה של ניקיון, סביר כי תוכלו להתמודד איתה לבד. מה קורה לאחר שיפוץ? אתם עתידים לגלות כמויות אדירות של אבק שלא הכרתם קודם לכן, כתמים של צבע וגם פסולת שיוצרת את בדיוק את הנראות ההפוכה לה אתם מייחלים. סיימתם לשפץ? מתחילים לנקות את החלונות!

למה צריך לנקות את החלונות לאחר שיפוץ?

יהיו אלו שיעידו כי הם מטפחים שגרת ניקיון בתדירות גבוהה, אך החלונות הם תחום בפני עצמו שלא תמיד מגיעים אליו. הסיבה? מלאכת הניקיון המורכבת. לאחר שיפוץ כאמור, סביר כי לא תזהו את החלונות שלכם ובטח שלא את הנוף הנשקף דרך החלונות שאתם רגילים לראות דרך קבע. כתמים שונים של טיח, צבע וגם אבק שהצטבר, יוצרים מעטפת מאד לא מחמיאה שפוגעת בנראות החיצונית וגם הפנימית של הבית שלכם.

מדוע אתם לא באמת יכולים לנקות לבד?

בשונה מאזורים אחרים בבית שלכם שאותם סביר מאד כי אתם מנקים היטב, אזור החלונות הינו אזור מורכב יותר לניקוי. כידוע, את החלון צריך לנקות משני הצדדים, כאשר ניקוי החלק הפנימי פשוט למדי. עם זאת, יש לנקות גם את החלק החיצוני של החלון, ואותו כבר מסובך יותר לנקות ולטובת ניקוי זה נדרשת המיומנות המתאימה. בנוסף, נדרשת הבנה מעמיקה גם בכל הקשור לחומרי הניקיון בעצמם. במידה והחלון שלכם יגיע במגע עם חומר ניקוי שאינו מתאים לו, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך בחלון שלא ישאיר לכם ברירה, אלא להחליף את החלונות. לכן, לאחר שיפוץ – מנקים את החלונות רק עם חברה מקצועית ומיומנת.

הלכלוך נמצא גם במקומות שאינכם רואים

כל עוד העין תופסת את הלכלוך, הרי שאין כל בעיה וניתן לנקות אותו מיידית. הבעיה הגדולה היא שלאחר שיפוץ נרחב, הלכלוך מצטבר גם במקומות שהעין לא מצליחה לצוד. הדוגמא הקלאסית בהקשר של חלונות היא כמובן מסילות החלון. תוכלו גם אתם להציץ במסילות ולגלות כי הצטברו בתוכן טיפות של צבע, קילופים, לכלוך ואבק. ניקוי החלונות שלכם לאחר שיפוץ כולל גם הסרה של כתמים שהצטברו על החלון עצמו, וגם ניקוי קפדני לאורך כל המסילה.

יש דרך להימנע מלכלוך החלונות?

צריך לקחת בחשבון כי למרות שמטרת השיפוץ היא לחדש ולשדרג, הדרך אל התוצר המוגמר כוללת גם לכלוך. עם זאת, ניתן לכסות את החלונות בניילון, זאת במטרה לבסס סביבה אטומה שלא תאפשר את חדירת הלכלוך. חשוב להבין כי לעתים השיפוץ מתמקד בחלון בעצמו, כמו החלפה של מסילות או החלפת כל החלון, כך שהלכלוך במעמד השיפוץ לעתים בלתי נמנע. לאחר שהשיפוץ שלכם יסתיים, יהיה ניתן לנקות את החלונות במרוכז באמצעות חברת ניקיון מקצועית דוגמת HD windows.

אז איך תבחרו גם אתם את חברת הניקיון?

הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח כי החברה אכן מתמחה בשירות ניקיון לחלונות. מדובר על מלאכת ניקיון ספציפית שהמון פעמים כוללת גם ניקוי חלונות בגובה. לכן, חשוב לדעת מראש כי החברה מחזיקה בציוד המתאים על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, יהיה כדאי לבדוק את ניסיון החברה – ככל שחברת הניקיון בעלת ניסיון רב יותר, כך היא התנסתה ביותר עבודות ניקיון, מה שהפך אותה ליעילה יותר.

לא רק מרצפות – טיפים לניקוי חלונות כמו מקצוען

ניקיון הוא דבר חדש יחסית באנושות וזאת עקב העובדה שרק במאה ה-19 התחילו להבין את הקשר בין לכלוך ובין מחלות. באותה עת מדענים התחילו לעמוד על הקשר בין בית מלוכלך או רחובות מלוכלכים ובין מגפות ועל כן יצאו בקמפיין ציבורי רחב היקף בכדי לשכנע אנשים לנקות את הבתים שלהם. כך אנחנו רואים כיום כי אחד ההבדלים בין העולם המערבי ובין העולם השלישי זה הניקיון בבית ואנו רואים כי בעולם השלישי יש הרבה יותר מחלות ומגפות. על כן אנחנו ממליצים לכם לנקות את הבית ולא לזלזל בכך. אחד החלקים החשובים ביותר בניקוי הבית הוא ללא ספק החלונות של הבית ואם אתם רוצים בית נקי אתם חייבים להשקיע בניקוי החלונות ולא לזלזל בנושא זה לעולם ואת זאת חשוב לזכור.

איכות הניקוי תלויה בזמן שתשקיעו בניקוי החלונות

ניקוי חלונות הוא לא משימה פשוטה כלל וכלל ואנו חייבים להגיד לכם כי אם אתם רוצים לנקות את החלונות בצורה טובה אתם צריכים להשקיע בכך זמן רב. עליכם להבין כי בחיים אין קיצורי דרך ובכדי להשיג משהו צריך לעבוד קשה. זה נכון בזוגיות, זה נכון כאשר אנחנו מדברים על העבודה שלכם וזה נכון כאשר אנחנו מדברים על ניקוי הבית ובעיקר על ניקוי החלונות. אם תזלזלו בנושא זה החלונות שלכם לא יהיו נקיים וזוהי הבטחה שאנו נותנים לכם. על כן עשו הכול בכדי לנקות את החלונות תוך שאתם משקיעים בכך זמן רב וכך תבטיחו כי איכות החיים שלכם תהיה הרבה יותר גבוהה.

ומה אם אין לנו זמן להקדיש לניקוי החלונות?

אך אי אפשר להתעלם מכך כי לרובנו אין פשוט את הזמן להקדיש לניקוי החלונות וזאת עקב העובדה כי אנחנו צריכים לטפל בילדים, להשקיע בעבודה ולעשות עוד שלל סידורים בבית שלנו. אז מה עושים מוותרים על הניקוי, חיים בזוהמה? התשובה היא שממש לא. מה שאתם יכולים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת זה לפנות אל חברת ניקיון מקצועית אשר תנקה לכם את החלונות. נכון זה יעלה לכם קצת כסף אך עליכם לזכור כי זה יחסוך לכם זמן יקר וכידוע זמן שווה כסף וזהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. על כן עשו הכול בכדי לנקות את החלונות ואל תזלזלו בנושא זה.

מדוע לא לנקות את החלונות רק בפסח?

פעמים רבות אנשים מנקים את החלונות שלהם רק לפני פסח, אך זוהי טעות רצינית. עליכם להבין כי החלונות שלנו סופגים את כל האבק מהרחוב במשך כל השנה והאבק הזה מזהם את הבית בצורה ניכרת. כך לדוגמא בחלונות יכולות להצטבר דבר הנקרא קרדיות אבק והן יכולות להזיק לנו מאוד בעיקר אם יש ילדים קטנים בבית ועל כן כדאי לנקות את החלונות לפחות פעם בחודש.

ניקוי חלונות בנס ציונה: החלונות בנס ציונה נקיים מתמיד

אתם יכולים להיות בטוחים שהחלונות יהיו נקיים: ניקוי חלונות בנס ציונה זה התחום שלנו.
מסעדות, חברות ועסקים שונים כבר עובדים עם HD WINDOWS ויודעים למה: זה באמת נקי וזה באמת הוגן.

כשמגיעים אורחים אתם שמחים שבחרתם באיכות

בלי פשרות: לא "כמעט נקי"  – אלא הכי נקי שאפשר. ניקוי חלונות בנס ציונה זו המובילות של החברה שלנו והצוותים מבצעים אותה במלוא המרץ מתוך ידיעה עד כמה עבודה טובה מצידנו מעלה חיוך על השפתיים שלכם.
זוכרים את הרגע הזה שבו הגיעו אליכן לקוחו או אורחים והרגשתם שהניקיון המושלם משרה עליכם תחושת שלווה וביטחון? אז כן.
אנחנו יודעים שחלונות בוהקים ומצחצחים יחד עם שירות שאפשר פשוט לסמוך עליו עושים טוב ונהנים שיש לנו את  הזכות לעשות את זה בשבילכם!

כל חלון מקבל טיפול נכון

יש לנו צוותים של אנשים טובים,  ציוד מתקדם ותקין והכי חשוב: את הידיעה שאתם זקוקים לניקיון חלונות בנס ציונה שיהיה מהיר, יעיל, שקט ואיכותי.
הגינות ומקצוענות – זה המוטו שלנו וכל מי שעובד איתנו מרגיש בו מזמן.

קרני השמש אומרות תודה (שהחלונות נקיים!)

תנו לקרני השמש ללטף את החדרים שלכם עם חלונות נקיים באמת. את רוב שעות האור כולנו מעבירים במקום העבודה וכמה חשוב שנוכל ליהנות מהן. אז הנה פרט קטן שעושה שינוי קטן אבל שווה: חלונות נקיים ותמונה שקופה אל העולם שבחוץ הם מתנה נפלאה ליום יום שלכם בעבודה.

ניקוי חלונות בנס ציונה

בטיחות בניקוי חלונות בנס ציונה

קדום כל בטיחות: אנחנו דואגים לשמור על כל הסטנדרטים המחייבים ולא חוסכים בשום אמצעי בטיחותי כדי לדאוג שהצוות שלנו וכל מי שנמצא בסביבה לא יהיו חשופים לשום סכנה כל שהיא.
אנחנו כאן כדי לוודא שניקוי חלונות בוצע כהלכה ובביטחון גמור.

נקי נקי נקי

אנחנו שואפים לשלמות ורואים בעבודה שלנו הזדמנות לעשות הכי טוב שאפשר. את החשיבה הזאת אנחנו מטמיעים בקרב העובדים שעושים כל שביכולתם לעשות עבודה מצויינת תוך כדי מינימום הפרעה לשגרת העבודה שלכם.

קראו עוד על:

להוסיף עוד חיוכים למקום שלכם

הצוותים שלנו פוגשים אתכם כל פעם מחדש אצלכם במסעדה או בזמן ניקוי המשרד. בדיוק בשביל זה דאגנו להון אנושי איכותי שנעים לעבוד איתו.

בואו נדבר על ניקוי חלונות בנס ציונה

אנחנו כאן בשביל לנקות את החלונות שלכם ותמיד נשמח לענות על שאלות, לייעץ ולהסביר איך זה עובד ביום יום.

ניקוי חלונות ברמת גן: להביט מהחלון ולגלות שבחרתם נכון

את הדאגה הזאת אפשר להוריד מהראש: ניקוי חלונות ברמת גן עושים איתנו. שורה של חברות ועסקים מהשורה הראשונה כבר עובדות עם HD WINDOWS והסיבה היא פשוטה: אנחנו מקצוענים והוגנים.

כשהלקוחות מגיעים אתם שמחים שלא התפשרתם

לא נקי בערך – אלא באמת נקי. ניקוי חלונות ברמת גן זו המשימה שלנו ואנחנו עושים אותה עם כל ההתלהבות פשוט כי אנחנו יודעים עד כמה זה חיוני לעסק שלכם. בכל פעם שלקוחות נכנסים אתם יודעים שחלונות בוהקים ומצוחצחים משרים אווירה טובה יותר. עשיתם את הבחירה הנכונה!

החלום של כל חלון בר"ג

עם צוות עובדים איכותיים ורציניים, ציוד איכותי ומתקדם וכל הנכונות לתת לכם שירות שקט ענייני ומהיר הצוותים שלנו מרימים את הראפ בתחום שלך ניקוי חלונות ברמת גן ואתם יכולים לגלות בכל פעם מחדש כיצד אנחנו ועשים הכל כדי להעניק לכם את הטוב ביותר שיש.

ניקוי חלונות ברמת גן

תנו לשמש להיכנס לחדר

את רוב שעות היום כולנו מעבירים במשרד,  ולכן זה חשוב שאת קרני השמש החודרות מבעד לחלונות נוכל לראות כמו שצריך.
חלונות נקיים, שקופים ורעננים הם חלק מסביבת עבודה מזמינה ונעימה שפשוט עוזרת לכולם להרגיש טוב יותר. נכון שאתם מרגישים מה זה עושה לביצועים של העובדים?

ניקוי חלונות בטוח

הבטיחות של העובדים כולם (שלנו ושלכם) היא הדבר החשוב ביותר. לכן, אנחנו מקפידים לעבוד רק לפי התקנים המחמירים ביותר להשתמש בציוד היקפי מתקדם להכשיר את הצוות ותמיד קודם כל למנוע אפשרות להיווצרות תקלה או תאונה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על:

ביי ביי לכל מה שהוא לא ניקיון מושלם

בדיוק כמו השף שאתם אוהבים (פרפקציוניסט של טעם), אנחנו שואפים לשלמות בתחום שלנו, דואגים לכוח אדם האיכותי ביותר שניתן למצוא ומחדשים את הציוד שלנו בכל פעם שישנו חידוש איכותי בתחום.

אנשים טובים אצלכם במשרדים

הם נמצאים בתוך העסק שלכם: האנשים שמנקים עבורכם את החלונות במשרד הם פשוטו חלק מהמשפחה.
אנחנו פוגשים אתכם באופן קבוע ומהוויים חלק מהעשייה שלכם. לכן, החברה שלנו דואגת לשמור על סטנדרט איכותי של אנשים טובים ונעימים כיף לפגוש ואם צריך לשאול או לבקש משהו מהם זה פשוט נחמד.

אפשר לדבר איתנו על החלונות שלכם

כן, אנחנו חברה לניקוי חלונות ברמת גן, והדבר הראשון הוא לתת לכם את מלוא השירות. דברו איתנו ותשמעו את כל מה שצריך על ניקוי חלונות מומלץ ברמת גן.