ניקוי חלונות בקיטור – כל היתרונות

התקדמות האדריכלות המודרנית מולידה צורך להיערך מבחינת התחזוקה השוטפת של כל צורות הבנייה החדשות, הגדלים שבהם בונים חלונות ודלתות ועוד אלמנטים בבניינים, הן ציבוריים והן פרטיים. לצורך כך המציאו במקביל גם טכנולוגיות חדשות של ניקיון ותחזוקה, כמו ציוד ייעודי לצורך ניקוי חלונות בקיטור. מכונות הקיטור הופכות להיות מאוד פופולריות בשנים האחרונות, לא רק במבני ציבור ותעשייה, בשל היעילות שלהן אלא בעיקר בגלל היתרונות הברורים הנוספים בצורת העבודה, חיסכון בזמן ובחומרי ניקוי והיכולת להגיע לכל מקום. מכונות הקיטור מגיעות בכמה סוגים ולכן יש להתאים את המכונה הנכונה לתפקידה, לחלונות שהיא מנקה ולסוג העבודה.

יתרונותיו של ניקוי חלונות בקיטור:

  • ידידותי לסביבה אמנם מכשירי קיטור צורכים חשמל לצורך הפעלתם, בניגוד למגב ומי סבון, אך הם אינם צורכים כלל דטרגנטים וחומרים חריפים, אלא עובדים על עיקרון של לחץ מים. המים מותזים בלחץ חזק, חמים או קרים, ולכן מצליחים להתמודד עם כתמי לכלוך קשים כמו שומנים וחומרים תעשייתיים מבלי שיצטרכו לזהם את הסביבה בחומרים חריפים מאוד. החומרים אינם מחלחלים למי התהום ובכך שומרים על סביבה נקייה וגם אינם מסכנים את האנשים בבניין ואת העובדים.
  • פתרון אולטימטיבי למשטחים ולחלונות שאי אפשר היה לנקות אותם אין חומר או לכלוך שהוא קשה מדי למכונת קיטור. מכונות אלה מצליחות להתמודד גם עם הלכלוך העיקש והישן ביותר, שכבר נראה שדבק בחלונות לנצח. המכונה מצליחה להחזיר לחיים חלונות עמומים לחלוטין ולשקם את השקיפות והצלילות שלהם וגם לשמר אותן לזמן רב. כמו כן, וזה החשוב מכל – שיטת הקיטור אינה שורטת חלונות או גורמת לפגיעה בהם.

ניקוי חלונות בקיטור

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

  • מבנה שמקל עליהן להגיע לכל מקום הצינורות והפיות שמחוברים למכונות הקיטור מקלים עליהן להגיע לכל חלון ולכל מקום. זה כולל גם מסילות עמוקות שחייבים לנקות אותן לגמרי או את החללים שלתוכם מוזזים חלונות הזזה וגם שם יש לנקות מאבק ומלכלוך שהצטבר בהם. למכונות הקיטור יש סוגים שונים שחלקם ניידים ולכן משתמשים בהם כדי להגיע למקומות גבוהים וקשים לגישה רגילה, גם אם זה דורש מיומנות של העובדים בניקוי חלונות בגובה רב או גישה למקומות מוסתרים.
  • חיטוי מושלם אמנם המכשירים משתמשים בקיטור גם לצורך ניקוי חלונות, אך אפשר לנקות בהם גם מסילות, אסלות ותנורים, רצפות וקירות, רווחים שבין אריחים ועוד. הם אינם פוגעים בכל המתקנים האלה ובגלל הלחץ הרב והחום של הקיטור הם מחטאים בצורה מוחלטת את המשטחים מבלי להשתמש בחומרי חיטוי חריפים שעשויים לגרות ולעורר רגישות אצל דיירי הבית ובאי המבנה הציבורי.
  • בטיחות בשימוש מכונות הקיטור בטוחות לגמרי לשימוש ואינן מסכנות את הסביבה. שימוש אחראי בהן מביא לתוצאות טובות ובכל מקרה יש ביטוח ואחריות לעבודה שנעשית על ידי צוותי כוח האדם המיומן של החברה.
  • חיסכון בזמן מכונת קיטור חוסכת זמן ומשיגה תוצאות מעולות יותר משיטות הניקוי המסורתיות ותוך הרבה פחות זמן. כך שהעבודה נעשית ביעילות מבלי להפריע לכם בעבודה שלכם ומבלי לגזול מזמנכם. הצוותים עושים את עבודתם המעולה במהירות ועוזבים את השטח עוד לפני שתרגישו בהם. בגלל השיטה גם לא תיתקלו בדליים ומתקנים פתוחים עם מים וסבון שמונחים בכל פינה ועלולים להישפך ולגרום לסכנת החלקה. במקרה של ניקוי חלונות בקיטור זה אומר שהעבודה מהירה יעילה הרבה יותר בפחות מאמץ של העובדים, רק של המכונה עצמה.
  • אין זמן ייבוש החלונות מוכנים ויבשים מיד לאחר הניקוי כך שאין חלונות רטובים שמחכים לייבוש וצוברים בינתיים אבק ולכלוך שעף לכיוונם ומקלקל את תוצאות העבודה הטובה שנעשתה.
0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *