ניקוי חלונות לבית פרטי

מחיר ניקוי חלונות: לפי מה הוא נקבע

הגיע הזמן לעשות ניקוי חלונות בבית? או במשרד, או במפעל? אבל כיצד יודעים באופן ודאי כי המחיר אשר קיבלתם מחברת ניקיון כזו או אחרת הוא מחיר הוגן? ובכן אין מדד מדוייק, משום שהמחיר לניקוי חלונות אינו קבוע ויש לו משתנים רבים שבהתאם אליהם נקבע המחיר. ניתן לכם מספר טיפים כיצד תדעו כי השירות שקיבלתם והמחיר שהציעו לכם הוא סביר.

ניקוי חלונות לבתים פרטיים או לעסקים – עבודה קבועה או פרוייקט זמני?

למה פרמטר זה חשוב בחישוב מחיר? פשוט מאד: אם מדובר בלקוח קבוע שרוכש את שירותי הניקוי בתדירות גבוהה, כלומר, בין חודשיים לשלושה, אז המחיר שונה בהשוואה ללקוח שמבקש את שירותי חברת הניקיון לפרוייקט חד פעמי. ההבדל בין שני הפרוייקטים הללו יכול להגיע ל-40-50%, ולכן גם המחיר שונה.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

עונות השנה

שואלים איך זה קשור לניקוי חלונות? ובכן, רוב מבקשי שירותי ניקוי חלונות בבית פונים לחברת ניקיון במהלך חודשי הקיץ או עם בוא החגים (לרוב פסח). הביקוש גובר וכתוצאה מכך המחיר משתנה. זאת לעומת לקוחות אשר נזקקים לשירותי ניקוי חלונות בבית במהלך כל השנה, וגם פה המחיר שונה – הרבה יותר זול.

שירותי אקסטרא

כמו בכל מקצוע ישנם את השירותים הסטנדרטיים. במקרה שלנו זה ניקוי חלונות לבתים פרטיים או עסקים, אבל יש את השירותים הנוספים כמו ניקוי תריסים, מה שדורש זמן עבודה רב יותר וגם המחיר שונה- יכול להגיע לפי 2 מהמחיר הרגיל. לכן אם אתם רוצים שירותי ניקיון נוספים קחו זאת בחשבון.

ניקוי חלונות

ניקוי חלונות | HDWINDOWS

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ

קיים הבדל גדול בין ניקוי חלונות בבית רגיל לבין ניקוי חלונות אחרי שיפוץ. ראשית, בחומרי הניקוי שיש להשתמש בהם, הרי לא יספיקו סבון ומים בלבד- יש להיעזר בחומרי ניקוי פעילים יותר. מעבר לכך, נדרשת עבודה מאומצת יותר לניקוי מקסימאלי של החלונות לכן גם פה המחיר שונה נוכח החומרים וזמן עבודה.

ניקוי חלונות בגובה

בין אם מדובר בבניין מגורים או משרדים' ניקוי חלונות אחרי שיפוץ וניקיון החלונות הוא בגובה רב יש להיערך בהתאם. יש לדאוג לציוד מתאים- מוט טלסקופי שיכול להגיע עד גבהים מסויימים, מנוף או רמפה. כל אלה נכללים במחיר השירות. כמובן שעבודה זו גם מגלמת בתוכה סיכון ויש עלויות של ביטוח ועוד שמגולמות במחיר.

יש לציין כי מחיר ניקוי חלונות משתנה וחשוב להיות עירניים ולעקוב אחר המחירים, אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון ורוצים לדעת בוודאות את המחיר ספציפית עבורכם, אתם מוזמנים ליצור קשר ונציג מצוות HD Windows יחזור אליכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *