ניקוי חלונות מרפסת שמש

ניקוי חלונות מרפסת שמש

בסוף יום העבודה ובעיקר בסופי השבוע כשיש לכם זמן פנוי, אתם אוהבים לבלות במרפסת השמש שלכם. מטבע הדברים, ישיבה במרפסת נקייה נעימה יותר, בעוד ישיבה במרפסת מלוכלכת פוגעת בחוויה שלכם. רבים יעידו כי קל יחסית לשמר שגרת תחזוק ניקיון בכל הקשור לרצפת המרפסת, אך מה קורה כשעליכם לנקות את חלונות מרפסת השמש? המבנה של החלון, שחלקו נמצא בתוך המרפסת וחלק נוסף מחוצה לה, מקשה על רבים לנקות את החלונות בצורה אידיאלית. התוצאה? צד אחד של החלון נקי, ואילו הצד החיצוני נותר מלוכלך.

הגישה אל החלק החיצוני של החלון אינה פשוטה, ובמידה רבה אף מסוכנת. לטובת ניקיון חלונות המרפסת חשוב לעבוד עם חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בניקיון חלונות, בין היתר גם בעבודה בגובה. ניקוי חלונות המרפסת כולל הסרה יסודית של כל סוגי הכתמים. הפכו גם אתם את השהות שלכם במרפסת לנעימה יותר!

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לא צריך עוד להסתיר את החלון – מנקים אותו!

כמויות האבק האדירות שמצטברות על חלון המרפסת גורמות לפגיעה חזותית משמעותית. מאחר והחלונות במרפסת לרוב מזכוכית שקופה, ניתן לראות בקלות כל גרגיר אבק וכל לכלוך שנדבק. כך, המון אנשים החליטו לוותר על נראות הזכוכית המרשימה, ולכסות אותה בחיפויים שונים במטרה שיספגו את האבק ולא החלונות. בסופו של דבר, גם כיסוי הזכוכית בחיפויים, יוטות או צמחים, לא מעניק לכם פטור מהאבק ומלכלוכים אחרים. הנראות הטבעית ביותר למרפסת שלכם מבוססת על חלונות הזכוכית המעניקים לכם את האפשרות ליהנות מתצפית נרחבת אל הנוף הנשקף. עבודת ניקוי לחלונות המרפסת, בעיקר לאחר זמן רב שלא ניקו אותם, תשיב את הנראות הקורנת והחיונית שלהם אל המרפסת שלכם.

תנו לאור לחדור גם אל מרפסת השמש

הפגיעה החמורה בנראות החלונות היא בעיקר זו המביאה רבים לנקות את החלונות באמצעות חברה מקצועית. עם זאת, דעו כי המוטיבציה שלכם יכולה להיות גדולה עוד יותר לנקות את חלונות המרפסת, זאת מאחר ושכבות רבות של אבק יכולות פשוט לגרום לכך שהאור לא יצליח לחדור אל המרפסת. ישראל היא מדינה שנהנית לאורך השנה מנוכחות השמש, כך שתוכלו ליהנות מאור טבעי! היתרון הגדול הזה יכול שלא לבוא לידי ביטוי במרפסת הפרטית שלכם כל עוד החלונות מלוכלכים. מרפסת השמש שלכם היא חלק בלתי נפרד מהבית – דאגו גם לה עם ניקיון חלונות המרפסת!

שוברים את המיתוס: החלונות לא מתלכלכים רק בחורף

האם שירות ניקיון לחלונות המרפסת רלוונטי רק לאחר החורף? חד משמעית: לא. רבים סבורים כי חלונות המרפסת מתלכלכים רק בעונת החורף המאופיינת בגשמים, היוצרים שכבות בוץ עם האבק. אם יש משהו שאין לו עונה ואינו תלוי בדבר הוא האבק, כך שתוכלו בעצמכם לראות איך משבוע לשבוע החלונות הופכים מאובקים יותר, ללא כל קשר לעונה בשנה. זיכרו כי חלונות המרפסת חשופים לא רק לאבק, אלא גם לצואת יונים שגם היא נחשבת ככתם שכיח על חלונות המרפסת.

עבודה בגובה אינה משחק ילדים

איש לא מפקפק בכישורי הניקיון שלכם! עם זאת, ניקיון חלונות המרפסת לא דורש אך ורק הבנה בחומרי הניקוי ובהתאמתם לסוג החלון שיש לכם במרפסת, אלא שהוא דורש גם במיומנות בטכניקה ייחודית: עבודה בגובה. המון פעמים, על מנת לנקות את החלק החיצוני של החלון, על המנקים יהיה לעבוד באמצעות סנפלינג ולעתים גם באמצעות מנוף. השאירו את עצמכם בטוחים בסביבה המוכרת לכם, ואת עבודת הניקיון הסבוכה יבצע עבורכם צוות מקצועי ומיומן דוגמת הצוות של HD windows.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.