ניקוי חלונות אחרי שיפוץ

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ

כשאתם חושבים על שיפוץ הבית שלכם, אתם חושבים בעיקר על התוצר הסופי: בית משופץ ומחודש שהודות לו תוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. עם זאת, הדרך אל התוצר המוגמר עוברת בעבודות שיפוץ נרחבות, שחלקן הגדול גם גורם ללכלוך רב ברחבי הבית. כל עוד מדובר על שגרת תחזוק פשוטה של ניקיון, סביר כי תוכלו להתמודד איתה לבד. מה קורה לאחר שיפוץ? אתם עתידים לגלות כמויות אדירות של אבק שלא הכרתם קודם לכן, כתמים של צבע וגם פסולת שיוצרת את בדיוק את הנראות ההפוכה לה אתם מייחלים. סיימתם לשפץ? מתחילים לנקות את החלונות!

למה צריך לנקות את החלונות לאחר שיפוץ?

יהיו אלו שיעידו כי הם מטפחים שגרת ניקיון בתדירות גבוהה, אך החלונות הם תחום בפני עצמו שלא תמיד מגיעים אליו. הסיבה? מלאכת הניקיון המורכבת. לאחר שיפוץ כאמור, סביר כי לא תזהו את החלונות שלכם ובטח שלא את הנוף הנשקף דרך החלונות שאתם רגילים לראות דרך קבע. כתמים שונים של טיח, צבע וגם אבק שהצטבר, יוצרים מעטפת מאד לא מחמיאה שפוגעת בנראות החיצונית וגם הפנימית של הבית שלכם.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מדוע אתם לא באמת יכולים לנקות לבד?

בשונה מאזורים אחרים בבית שלכם שאותם סביר מאד כי אתם מנקים היטב, אזור החלונות הינו אזור מורכב יותר לניקוי. כידוע, את החלון צריך לנקות משני הצדדים, כאשר ניקוי החלק הפנימי פשוט למדי. עם זאת, יש לנקות גם את החלק החיצוני של החלון, ואותו כבר מסובך יותר לנקות ולטובת ניקוי זה נדרשת המיומנות המתאימה. בנוסף, נדרשת הבנה מעמיקה גם בכל הקשור לחומרי הניקיון בעצמם. במידה והחלון שלכם יגיע במגע עם חומר ניקוי שאינו מתאים לו, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך בחלון שלא ישאיר לכם ברירה, אלא להחליף את החלונות. לכן, לאחר שיפוץ – מנקים את החלונות רק עם חברה מקצועית ומיומנת.

הלכלוך נמצא גם במקומות שאינכם רואים

כל עוד העין תופסת את הלכלוך, הרי שאין כל בעיה וניתן לנקות אותו מיידית. הבעיה הגדולה היא שלאחר שיפוץ נרחב, הלכלוך מצטבר גם במקומות שהעין לא מצליחה לצוד. הדוגמא הקלאסית בהקשר של חלונות היא כמובן מסילות החלון. תוכלו גם אתם להציץ במסילות ולגלות כי הצטברו בתוכן טיפות של צבע, קילופים, לכלוך ואבק. ניקוי החלונות שלכם לאחר שיפוץ כולל גם הסרה של כתמים שהצטברו על החלון עצמו, וגם ניקוי קפדני לאורך כל המסילה.

יש דרך להימנע מלכלוך החלונות?

צריך לקחת בחשבון כי למרות שמטרת השיפוץ היא לחדש ולשדרג, הדרך אל התוצר המוגמר כוללת גם לכלוך. עם זאת, ניתן לכסות את החלונות בניילון, זאת במטרה לבסס סביבה אטומה שלא תאפשר את חדירת הלכלוך. חשוב להבין כי לעתים השיפוץ מתמקד בחלון בעצמו, כמו החלפה של מסילות או החלפת כל החלון, כך שהלכלוך במעמד השיפוץ לעתים בלתי נמנע. לאחר שהשיפוץ שלכם יסתיים, יהיה ניתן לנקות את החלונות במרוכז באמצעות חברת ניקיון מקצועית דוגמת HD windows.

אז איך תבחרו גם אתם את חברת הניקיון?

הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח כי החברה אכן מתמחה בשירות ניקיון לחלונות. מדובר על מלאכת ניקיון ספציפית שהמון פעמים כוללת גם ניקוי חלונות בגובה. לכן, חשוב לדעת מראש כי החברה מחזיקה בציוד המתאים על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, יהיה כדאי לבדוק את ניסיון החברה – ככל שחברת הניקיון בעלת ניסיון רב יותר, כך היא התנסתה ביותר עבודות ניקיון, מה שהפך אותה ליעילה יותר.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *