ניקוי חלונות מקצועי | HD WINDOWS

סכין לניקוי חלונות

החלונות שלנו צוברים אבק ולכלוך. המגע התמידי שלהם עם החוץ, יוצר שכבות של אבק, מים (טיפות גשם או מי ממטרות, שהתמזגו עם כתמי האבק), לכלוך כללי ושאר חומרים (לעיתים תעשיתיים) המצויים באוויר. במקרים בהם תחזוקת החלון אינה רציפה (ניקוי תקופתי בתדירות גבוהה יחסית), עשויים להצטבר בו כתמי לכלוך דביקים ועקשנים במיוחד, המצריכים טיפול בהתאם. אחד הסממנים לכך הם כתמי לכלוך כהים שאינם יורדים בשטיפה או הברקה רגילים. מסוג הכתמים שמגב הברקה – מקצועי ככל שיהיה – לא יצליח להסיר ממשטח החלון. במקרים שכאלה נהוג להיעזר בסכיני ניקוי למשטחי חלון. סכינים מיוחדות המותאמות למשטחי זכוכית ומחוברות למוט תפעול, באמצעותו ניתן להגיע לכל פינה, גם במשטחים חלון גבוהים או גדולים מהרגיל.

לנקות ללא שריטות

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

גם במקרים של שיפוץ דירה למשל, ייתכן וחלונות מסוימים בביתכם צברו שאריות סיד, בטון, רובה, כתמי שפכטל, צבע ושאר חומרים שאינם פשוטים להסרה. גם כאן, סכין חלון מקצועית תעשה את ההבדל, אך לא רק. מדוע לא רק? כי גם באם תקבלו לידיכם סכין שכזאת, תזדקקו למיומנות ומקצועיות בכל הקשור לתפעול שלה. שימוש לא מקצועי דיו בסכין חלונות, עלול להוביל למצב של הסרת הכתם / חומר הטורדני, אך במחיר של יצירת שריטות על משטח החלון. שריטות שיפגמו במראה החלון לצמיתות. לא חבל? בוודאי שכן. לכן, חשוב מאוד להפקיד את המלאכה בידיו של מנקה חלונות מקצועי, שיוכל להיפטר מכתמי החומר בצורה חלקה ונקיה, תוך שמירה על מצב החלון עצמו ועל שלמותו. במקרים של כתמי חלון עקשניים במיוחד, יש לתפעל את הסכין מספר רב של פעמים תוך החלפה תדירה של הלהב לשמירה על חדות אופטימלית כל משך העבודה. סכין לא חדה דיה, לא תאפשר תוצאות מספיק טובות.

טכניקות שונות

ישנן טכניקות שונות לשימוש בסכין לניקוי חלונות. בצורה ישרה או מעגלית, בחיתוכים ארוכים או קצרים, בשבירת תחתית הכתם הטורדני או הסרתו בחיתוכים קטנים. השיטות מגוונות בהתאם לסוגי החומרים והכתמים. כל זאת תוך שימת דגש מיוחדת על שמירת משטח הזכוכית ללא שריטות או חבלות. על התוצאה להיות מקיפה ונקיה מפגיעות.

אולי יעניין אותך גם:

סוגי סכינים

ישנם לא מעט סוגים של סכינים לניקוי חלונות, חלקן מקצועיות יותר וחלקן פחות. הסכינים האיכותיות אינן זולות בד"כ. סיבה נוספת להיעזר באיש מקצוע מיומן שיחסוך עבורכם את ההשקעה בציוד ואת ההתמודדות עם תפעולו. מנקה מקצועי יידע כיצד להשתמש בסכין מסוג זה, ולהביא תוצאות ניקיון מקיפות. אנו "מבריק החלונות" דואגים לצייד את אנשי הצוות שלנו בעזרים המקצועיים והאיכותיים ביותר. איש מקצוע מיומן + כלי עזר איכותיים, יובילו לתוצאה מושלמת. מטרתנו היא שתהיו מרוצים ומסופקים מהתוצאה, ושתקראו לנו שוב. שתרגישו שמצאתם את המקום שלכם לטיפול בחלונות הבית / המשרד, לשביעות רצונכם (ושביעות רצון המבקרים אצלכם).

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.