דגשים לניקוי חלונות | ניקוי חלונות מקצועי ויעיל | HD WIndows

דגשים לניקוי חלונות

אתם מסתכלים סביב בבית שלכם ולא לגמרי אוהבים את מה שאתם רואים? נראה לכם שאתם מנקים ומנקים אך התוצאה הסופית אינה מספיק מרשימה? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן לשים לב גם לכל מה שקשור לניקוי החלונות שלכם. מתי בפעם האחרונה באמת השקעתם בניקוי החלונות בבית שלכם? רוב האנשים עושים את זה לעיתים רחוקות מידי ובהחלט אפשר להבין מדוע. ראשית, זה לוקח לא מעט זמן ושנית זה גם דורש כוח פיזי רב. לכן הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם לגבי ניקוי חלונות הוא לא לעשות את זה לבד. במקום זה תוכלו לפנות אל המומחים בתחום, להזמין מהם שירות ולהיות בטוחים שמעכשיו החלונות שלכם יבריקו.

חומרי הניקוי שלכם

במידה ובכל זאת החלטתם לאתגר את עצמכם ואתם רוצים לנקות לבד את חלונות הבית או המשרד, חשוב מאוד להקפיד על שאלת החומרים שבהם אתם עושים שימוש. לנקות חלונות רק במים וסבון זה בדרך כלל לא מספיק טוב כי אחרי ניקיון כזה יהיו סימנים על החלון ולכן עדיף לעשות שימוש בסיליקון. יש סיליקון מיוחד שמיועד לניקוי חלונות ולמרות המחיר הלא נמוך שלו זו הבחירה הטובה ביותר. בנוסף לכך אנחנו גם ממליצים לכם לבחור סולם מתאים ויציב שתוכלו לעמוד עליו בזמן הניקיון וגם כדאי לבחור את הסמרטוטים הטובים ביותר לניקיון.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

טיפים נוספים שיעשו את העבודה:

  • שימוש בחומץ ומים – במידה ונתקלתם בחלון עם כתמים או לכלוך קשה, שימוש בחומץ זה בהחלט ההחלטה הנכונה. חומץ היה ונשאר חומר ניקוי יעיל במיוחד למגוון רחב של ניקיונות. במקרה שלנו, מדובר בחומר המסוגר להסיר לכלוך קשה בקלות ולגרום לחלון להבריק ברמה שלא חשבתם. חשוב לעשות שימוש בחומץ כ”אקט מסכם” של הניקוי (שניה לפני מעבר עם סמרטוט יבש)
  • ניקוי מסילות החלון – מדובר במשימה הפחות כיפית כשמדובר בניקוי חלונות. אך אין ספק שלמסילות נקיות יש ערך רב בתחזוקת החלון לאורך זמן. חשוב לבצע ניקוי שכזה לפחות אחת לחודש, כך תימנעו מלכלוך בוצי הנוטה להצטבר אזור. שימוש בכמות גדולה של מים ומברשת קטנה יעשה את העבודה בצורה מצויינת.

אולי יעניין אותך גם:

מאיזו חברה שווה להזמין שירותי ניקיון לחלונות?

לא אחת קורה שאנשים מנסים את מזלם בניקיון החלונות אך אחרי הפעם הראשונה הם מגיעים למסקנה שזה לא בשבילם. זה בדרך כלל גם השלב שבו אנחנו מחפשים את חברה לניקוי חלונות, אחת שבאמת תהיה הטובה ביותר וכדאי יהיה לשים לב לכמה פרטים:

  • האם חברת הניקיון שאליה אתם פונים נותנת שירות בעיר שלכם?
  • מה המחירים שהיא דורשת?
  • האם החברה תציע לכם גם שירותי פוליש ווקס וניקיון כללי או רק ניקיון חלונות?
  • האם הלקוחות האחרים של חברת הניקיון ממליצים עליה?
  • האם מבצעים גם הברקת חלונות (ולא רק ניקוי פשוט?)

שווה לעשות כמה שיותר בדיקות לפני שמחליטים ממי להזמין שירות כזה כי אם אתם כבר משלמים אז למה שלא תעשו הכול כדי לקבל שירות מצוין? מגיע לכם שהתמורה למחיר שלכם תהיה מלאה ולכן עדיף לברר את הפרטים אודות חברת הניקיון מראש.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *