ניקוי חלונות אלומיניום

ניקוי חלונות אלומיניום- כך תעשו זאת נכון

פעולה בסיסית שכל אחד מאיתנו עושה במהלך השנה היא ניקוי חלונות. אם במקרה יש לכם חלונות אלומיניום בבית חשוב לדעת כיצד לנקות אותם על מנת שלא ייגרם נזק לחלון. אלומיניום נחשב לחומר גלם איכותי ויעיל אך גם עדין וברגע שקצת עובדים איתו בכוח הוא עלול להיהרס וחבל זו לא המטרה.

המטרה היא להשאיר חלון נקי ללא גרימת נזק ברשלנות.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

להימנע מלשפשף את החלון

חול, אבק, בטון ואפילו שאריות גשם אחרונות כל אלו יכולים להשאיר סימנים לא אסתטיים על החלון, במקרה כזה יש להימנע מלשפשף בחוזקה את הלכלוך העקשן, וכן להימנע משימוש בחומרים ניקוי חזקים ופעילים מידי משום שזה יכול להזיק לחלון: לשרוט אותו, לקלף את הצבע ולהשאיר סימנים וצלקות על החלון לכל החיים.

כשמדברים על ניקוי חלונות אלומיניום או חומרים רגישים יותר, מה שכן אפשר ורצוי לעשות זה להשתמש בחומרי ניקוי עדינים יותר כמו סבון כלים ומים, ולהשתמש במטלית רכה שלא תשרוט את חלון האלומיניום.

ניקוי חלונות אלומיניום

הצטבר אבק על חלון האלומיניום – מה ניתן לעשות

פרופילי האלומיניום בעיקר בחלונות הם עדינים ורכים ולכן כל לכלוך ואפילו אבק יכולים להזיק להם. אם הסביבה בה אתם גרים מצויה באבק באופן תדיר, לפני שאתם מתיזים מים כאוות נפשכם עצרו רגע, קחו שואב אבק פזרו את האבק והעבירו מטלית לחה לסילוק שאריות האבק הנותרות. באופן כזה אתם גם מנקים את הלכלוך מחלון האלומיניום וגם שומרים על פרופילי האלומיניום לאורך זמן מבלי לגרום להם נזק ישיר ומכוון.

חלון עם אחוזי שומן גבוהים

מה קורה שחלון האלומיניום נמצא במטבח שלכם ועם הזמן הוא צובר שומנים , ולכלוך כתוצאה מבישולים ועשן? גם פה צריך לדעת כיצד לטפל בנושא ועדיף להשתמש באלכוהול מהול אבל בשום אופן לא באציטון או חומרים להסרת שומן- אלו חומרים חזקים מאד שיכולים להזיק לאלומיניום.

נוצרו כתמים עקשניים על החלון? נקו אותם בעזרת אקונומיקה מעורבבת עם מים ובאמצעות מטלית שתעבירו על פרופיל החלון. הברקת חלונות כמו מקצוענים כבר אמרנו?

בעת ניקוי חלונות אלומיניום יש להקפיד על כל מהלך שעושים כדי לקבל תוצאות מיטביות ולכן חשוב להיעזר בחברת ניקיון מומחית ומקצועית בתחום, שתדע בדיוק כיצד לנקות את החלון ולא תגרום נזק. זקוקים לייעוץ וטיפים נוספים בנושא ניקוי חלונות אלומיניום, ניקוי חלונות לבית או למשרד ועוד? כאן תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *