הברקת חלונות

הברקת חלונות – איך עושים את זה כמו מקצוענים?

הייתם מוותרים על שטיפת פנים בבוקר? או צחצוח שיניים? כנראה שלא…

אותו הדבר גם לגבי חלונות הבית או המשרד. לא נעים להסתכל מבעד לחלון ולראות שהוא מלוכלך, בעיקר כאשר מדובר בבית פרטי או משרד שבו תדירות הימצאות האנשים היא תכופה.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מסיבה זו, פעולת ניקוי והברקת חלונות היא חשובה בדיוק כמו פעולת שטיפת הפנים או צחצוח השיניים. אנו רוצים להיראות אסתטיים ונקיים. דמיינו סיטואציה אחת לרגע שבה מגיע אל הבית שלכם אורח ואתם יושבים בסלון וחלון המרפסת מלוכלך ומלא אבק. לא נעים, מה הוא יחשוב? שאתם אנשים לא נקיים? אולי במהלך האירוח הוא לא ירצה לשתות מכוס המים או הקפה שהגשתם לו כי הוא יחשוב שכמו שהחלון מלוכלך אולי יתר הפריטים בבית גם מלוכלכים.

אווירה עם הברקה

הברקת חלונות מציפה אותנו בהרגשה של התחדשות וניקיון. כתוצאה מכך הרבה יותר נעים בבית והתחושה של הניקיון נשארת לאורך זמן. כאשר החלון מבריק ונקי, ממש כמו מראה, השמש יכולה לחדור דרך החלון ולהציף את הבית באור טבעי ובריא, ואין יותר מושלם מקרני שמש טבעיות שמתארחות בבית.

לכן, אם יש לכם משימה של ניקוי חלונות בבית ואתם לא מאד בעניין, קחו רגע ותחשבו איך תוכלו לגרום לבית להיראות הרבה יותר נעים, הרי תחושת הריח והניקיון אחרי הברקת חלונות הבית היא אחרת וחיובית יותר.

 

הברקת חלונות

זכוכית עדינה – יש להתאים את חומרי הניקוי

פעולת הברקת חלונות צריכה להתבצע בזהירות. נכון שכיום ישנם חלונות כפולים עמידים, עם זכוכית כפולה ופחות שבירה, אבל ברגע אחד של חוסר תשומת לב ושימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים לזכוכית, התוצאה יכולה להיות הרסנית וחבל על הכסף שהשקעתם להתקנת החלון. לכן שימוש נכון בחומרי ניקיון הוא בהחלט פרט שיש לקחת בחשבון. אקונומיקה וחומצות למיניהן הן מחוץ לתחום ניקיון החלונות. סבון, מים וסחבה יכולים לעשות יופי של עבודה.

לאחר השימוש במים וסבון מומלץ לעבור עם מטלית שאינה משאירה סימנים ואינה שורטת את החלון. לא מומלץ לנגב את החלון עם מגבת מטבח משום שהיא משאירה סיבים על החלון ולא באמת מנקה באופן יסודי.

חלון גדול? זה לא סיפור גדול- מנקים את החלון בעזרת מגב מתאים (יש גדלים שונים המתאימים לכל גודל חלון) ובכך פתרתם את הבעיה.

טיפים והמלצות נוספות בתחום הברקת חלונות תוכלו למצוא כאן וכבר היום להתחיל להבריק את החלון באופן פרטי.

ואם אתם רוצים שירות מקצועי ויסודי של ניקוי חלונות פנו אלינו! אנו מציעים ניקוי חלונות למגזר הפרטי ועסקי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *