שירותי ניקיון לעסקים

שירותי ניקיון לעסקים – כמה טיפים לפני שמזמינים

מעוניינים להזמין שירותי ניקיון לעסקים? לפני שאתם ממהרים לעשות את זה, עליכם לדעת כיצד עושים את זה בצורה חכמה, על מנת שתוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין ומהיר.

במהלך השנים התפתחו מסלולים שונים של שירותי ניקיון למשרדים. אם בעבר היינו רגילים לשכור מנקה פרטי לצורך ניקוי עסקים בגדלים שונים או שהיינו צריכים להעסיק עובדי ניקיון כחלק מעובדי החברה, הרי שכיום אנחנו יכולים לשכור חברות חיצוניות אשר מעסיקות עובדי ניקיון ואלה מבצעות עבורנו את כל עבודות הניקיון הנדרשות.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

במידה והעסק ממוקם בבניין עסקים או מקום בו החזות מספיק בולטת ללקוחות, למשל חנויות עם חלונות ראווה גדולים, ניקוי החלונות הופך לקריטי עבור העסק, בעיקר על מנת להשאיר רושם חיובי ולמשוך עוד לקוחות (גם אם אלו נשמעים כמו זוטות, מדובר בהחלט דברים שיכולים להשפיע לטובה, גם בתת מודע – על הצרכנים). ניקוי חלונות ראווה אינו דבר זניח ואין להקל בו ראש.

אם המשרד שלכם ממוקם גבוה, הרי שתזדקקו לשירותי ניקיון חלונות בגובה.

נקיון בגובה

סוגים שונים של שירותי ניקיון לעסקים

כשאנחנו מדברים על שירותי ניקיון לעסק, אנחנו מתייחסים למספר סוגים של שירותים. השירות הבסיסי הוא כמובן ניקיון של המבנה עצמו, משרדים ושטחים משותפים, אך יש גם שירותי ניקיון הרבה יותר מפורטים. למשל, ניקיון של חניונים, ניקיון חלונות בגובה, ניקוי חלונות בסנפלינג, ניקוי גגות, ניקיון מרזבים ועוד. הכל שאלה של מה החברה מציעה לנו ואילו עובדי ניקיון היא מעסיקה. ברור שלא כל עובד ניקיון יכול לבצע כל עבודה, הן מבחינת רישיון והן מבחינת הכשרה מקצועית.

טיפים להזמנת שירותי ניקיון לעסק

הטיפ הראשון: ודאו שהחברה יכולה לספק לכם כמות עובדים מתאימה לסוג העבודה הנדרש אצלכם בעסק. חשוב שהחברה תדע מה אתם צריכים ועל פי זה תספק לכם את כמות העובדים בעלי ההכשרה המתאימה. לשם כך, על מנהלי החברה להיפגש איתכם, לראות את המקום ולשמוע על הצרכים שלכם.

ניקוי חלונות אלומיניום

הטיפ השני: החברה צריכה להיות בעלת אמצעים לספק את כל הציוד והתכשירים לניקיון במשרד שלכם. יש דברים מסויימים אשר ייתכן מאוד שבמסגרת החוזה אתם תצטרכו לקנות, אך באופן עקרוני החברה היא זו שמספקת את כל הציוד והתכשירים.

הטיפ השלישי: עליכם לוודא שהחברה אחראית על כל העובדים שלה. היא זו שעושה להם ביטוח והיא זו שמשלמת להם, הקשר שלכם הוא רק עם המנהלים וכל בעיה שיש לכם עם העובדים עוברת דרכם. כך אתם לא מוצאים את עצמכם אחראים על ניהול העובדים, אלא אתם עובדים מול מנהל העבודה שאחראי על כך.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *