ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות בכלל ובגובה בפרט היא פעולה שדורשת מיומנות, והרבה מאמץ . ניקוי חלונות לא מסתכם רק בהתזת מים וניגוב אלא הרבה פעמים נוצר לכלוך שקשה להוריד אותו רק בעזרת מים וצריך לשפשף היטב בכדי להגיע לתוצאות ניקיון גבוהות,עם השנים פיתחו שיטה שנועדה לסייע ולהקל על פעולת ניקוי החלונות והיא נקראת אוסמוזה הפוכה שיטה זו בעצם נועדה לסנן את המים ובעזרת מתקן מיוחד להפריד את האבנית והלכלוך המצטבר במים.

מה היתרונות של ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה?

כפי שהוזכר ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה מפריד את האבנית מהמים ולמה זה טוב? וודאי יצא לכם לנקות לא פעם את החלון בבית ולאחר שניקיתם את החלון במים הייתם צריכים לנגב את החלון במטלית כדי שלא יישארו סימנים על החלון , מה קורה ששוכחים לנגב את המים מהחלון? הם מתייבשים ובגלל המלחים שיש במים נוצרים לכלוכים על החלון ונראה כאילו החלון לא עבר ניקוי מעולם. בשיטת אוסמוזה הפוכה זה לא יכול לקרות מדוע? משום שבעזרת המכשיר או המתקן המיוחד הוא מפריד את הלחים מהמים מה שבפועל יוצר שיש לנו 100% מים , אין צורך לנגב את החלון משום שהמים מתייבשים לבד ואינם משאירים סימן כי הפרדנו את המלחים.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

יתרון נוסף בשיטה של ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה: המים יוצאים מהמתקן המיועד (אוסמוזה הפוכה) ועוברים דרך צנרת טלסקופית המאפשרת לנקות את החלונות בגובה. אין צורך להשתמש במנופים על מנת לנקות את החלונות והמוט הטלסקופי יכול להגיע לגבהים של 15 מטר לערך. שיטה זו היא בטוחה למי שמשתמש בה וחשוב להיות מקצועי ומיומן בניקוי חלונות.

ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה נחשבת היום לשיטה המובילה בתחום ניקוי חלונות ורבים כבר נהנים ממנה.

כבר לא צריך לשפשף או לנגב את החלון אחרי ששוטפים אותו, וגם עבודה בגובה לא תיחשב כפעולה מסוכנת בעזרת צינור טלסקופי פעולת הניקיון הופכה להרבה יותר בטוחה ופשוטה, והתוצאות? שקופות מבעד לחלון.

רוצים לשמוע עוד על שיטת אוסמוזה הפוכה? אנו בחברת HD Windows נשמח לעזור.

בעזרת צוות מומחים ובעלי ידע וניסיון בתחום תוכלו גם אתם ליהנות מחלון נקי בלי סימנים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *