ניקוי חלונות לבתים פרטיים בשיטת עשה זאת בעצמך

ניקוי חלונות בגובה משאירים למקצוענים

אנו עדים למגמה אשר תופסת תאוצה ורק צפויה להימשך והיא בנייה לגובה. הסיבה לכך היא משום שבשיטת בנייה זו ניתן לנצל באופן האופטימלי את שטח הבנייה. לצד זה, קבלנים רבים בוחרים בזכוכית כחומר המועדף למעטפת הבניין הן בשל יתרונותיה האסתטיים והן בשל היותה חומר פונקציונלי. מצד אחד מדובר בחומר גלם שמעניק למעטפת הבניין ולבניין כולו מראה יוקרתי, מודרני וחדשני, מצד שני הזכוכית חוסכת לנו באנרגיה שכן קרני השמש חודרות אליה ומאפשרות לנו להפחית בצריכת החשמל. יחד עם זאת, מדובר בחומר גלם עמיד, חזק שקל ופשוט לתחזק. היא איננה מתקלפת, איננה מתעוותת, איננה מחלידה ולכן אנו רואים יותר ויותר בניינים אשר נבנים בשיטה זו.

השקעה בתחזוקה ובמיוחד של ניקוי חלונות בגובה של בתי עסקים ובנייני משרדים מסייעת לשמור על מראה אסתטי, שמור ונקי של הבניין עצמו, מעניקה תחושה טובה לעובדים הנמצאים במשך היום בתוך הבניין, ללקוחות ואנשי העסקים המגיעים מבחוץ ומאפשרת לאור השמש לחדור אל תוך המשרדים בצורה טובה. הן חלונות העוטפים את הבניין בקומות הנמוכות והן אלו של הקומות הגבוהות דורשים ניקיון יסודי על ידי חברה עם שירות ניקוי חלונות בגובה ממגוון סיבות אותן נתאר בקצרה בעמוד הבא.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

  1. שטח רחב ידיים מכיון ומדובר בבניינים גבוהים מאוד המאופיינים בכמות גדולה של חלונות זכוכית, זה נראה כמעט מצחיק שאדם שאינו מקצועי ואין לו את המכשור המתאים יבצע עבודה מהסוג הזה, זה ייקח לו המון זמן וכנראה שגם בסופו של דבר הניקיון לא יתבצע על הצד הטוב ביותר.

  2. סכנת גובה מדובר בגבהים לא נתפסים ולכן תהליך ניקיון החלונות מתבצע באמצעות במות הידראוליות ובאמצעות סנפלינג שמאפשר למנקים לעלות לגבהים הללו. שיטת עבודה זו נחשבת לעבודה בסיכון ולכן נדרש אישור של משרד העבודה.

עוד ב-HDwindows

בקיצור, איך שאתם לא מסתכלים על זה, ניקוי חלונות בגובה משאירים למקצוענים. השכרת שירותיה של חברת ניקיון המתמחה בביצוע עבודות בגובה תסייע לכם לבצע את תהליך הניקיון בצורה מהירה, יעילה, שנשמרת לאורך זמן ממושך יותר ולא פחות חשוב באופן בטוח ובטיחותי על פי כל נהלי הבטיחות הקיימים.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *