הברקת חלונות

מנקה חלונות

לפני שנדבר על הנושא של הזמנת מנקה חלונות, ניתן לכם כמה טיפים.

החורף מסתיים ופסח בפתח, מה שהופך את כולם למשוגעי ניקיונות על כורחם. הניקיונות המורכבים ביותר הם תמיד הניקיונות החיצוניים שיש לעשות אותם ברגע האחרון בדרך כלל. חלונות הם נקודת התורפה של כל בית משום שהם יכולים להיות בקומות הגבוהות ואז רק בעזרת אנשי מקצוע ייעודיים אפשר להגיע אליהם, או שמדובר בחלונות שמנקים לבד ואז חוזרים על כל הטעויות הנפוצות שמוכרות משנים עברו. יש לדעת כי ניקיון חלונות ותריסים נכון עושים בדרכים שונות ממה שלימדו אותנו, וכדי לשמור על החומרים הרגישים שבהם משתמשים היום אנחנו צריכים לשים לב לטיפים שאנחנו מקבלים ולעשות את זה נכון.

רוצה לקבל הצעה לניקוי חלונות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

טיפים לניקוי חלונות יעיל

  • חכו לרגע האחרון לפני החגים – לא משנה באיזו עונה אתם מנקים את החלונות, מכיוון שעושים זאת בעיקר לפני החגים והם או בסתיו או באביב, לפני פסח וחגי תשרי, מומלץ לחכות לרגע האחרון לפני שמנקים. זאת משום שעונת המעבר בישראל מצטיינת בימים אביכים ובחוסר יציבות אקלימית. כך שעלול לקרות שתשקיעו זמן רב ומאמץ בניקיון חלונות רק כדי לגלות שיומיים לפני החג אובך וחול כיסו את החלון שוב בלכלוך. אין ברירה, הם יהיו האחרונים בתור.
  • חומרים בטוחים לשימוש – מדי שנה נפגעים אנשים רבים כתוצאה משאיפה של חומר ניקוי חריפים ומסוכנים לשימוש. גם ילדים וחיות מחמד, כמובן. מתברר שאין צורך כלל בחומרים כימיים כל כך מסוכנים ולכן אתם יכולים בהחלט להסתפק במים ובסבון, והמקפידים על איכות הסביבה ימצאו סבון אקולוגי שאינו מזיק לסביבה והוא עשוי מחומרי ניקוי טבעיים שאינם מזיקים גם לכם. חשבו על כך שחומרי הניקוי האלה ממשיכים להסתובב בבית ובאוויר, ובכך ממשיכים להשפיע על כל מי שנוגע בהם ונושם אותם.
  • מטליות רכות בלבד – אחת הטעויות הנפוצות שעושים רבים היא לנקות את החלונות בנייר עיתון או בנייר בכלל. זוהי טעות חמורה שגורמת לשריטות ולהחדרת הלכלוך שמצטבר על החלון עוד יותר עמוק לסדקים המיקרוסקופיים שמצטברים עם הזמן על הזכוכית. אם החלון מצופה בחומרים שונים זה עשוי עוד יותר לפגוע בציפוי המגן ובכך גם לחשוף את החלון לעוד יותר זיהם ופגיעה בצלילות שלו.
  • להסיר את החלון – כדי להצליח לנקות כמו שצריך יש להסיר את החלון לגמרי ולנקות גם את המסילות שלו. זו הדרך היחידה שמקנה לכם חלון נקי לגמרי גם במסגרת ובמקומות הלא נראים.

מנקה חלונות

מהם יתרונות ניקוי החלונות על ידי מנקה חלונות מקצועי?

לא תמיד מצליחים להתמודד עם ניקיון חלונות ולכן יש מי שמעדיף להזמין ניקוי חלונות מקצועי. זה נכון במיוחד גם למי שחי בקומות הגבוהות ולא יכול לנקות לבד מבלי שיהיה מנקה חלונות שיכול לעבוד בגבהים. זוהי בעיה גדולה להגיע לצד השני בדרך כלל, ולכן רק בעזרת סנפלינג או סולמות מיוחדים ומתקנים כאלה יכולים לעשות את הניקיון כמו שצריך גם במקומות שבהם לא תוכלו לעשות זאת לבד. מנקה חלונות מקצועי משתמש בחומרים יעילים הרבה יותר מהחומרים שאתם מכירים מהמרכול והם גם תקניים ובטוחים לשימוש בבית. הם גם משתמשים בציוד ניקיון לחלונות שאינו פוגע בהם ואינו גורם לשריטות או לשברים, משום שהם יכולים להתמודד עם כל גודל של חלונות.

אולי גם יעניין אתכם:

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.